Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

300 Spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi – 300 Rise of an Empire 2014 Türkçe Dublaj izle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.798 izlenme

300 Spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi – 300 Rise of an Empire 2014 Türkçe Dublaj izle

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi izle

300 Spartalı 2 Bir İmparatorluğun Yükselişi Filmini HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle. Aksiyon ve fantastik olsun diyorsanız, kesinlikle izlemeniz gereken bir film. 300 Spartalı 2 bir imparatorluğun yükselişi filmini izlemek için hemen arama motoruna 300 Spartalı2 bir imparatorluğun yükselişi online izle yazın ve filmi seyredin.
Filmi arama motoruna 720p film izle yazarak da izleyebilirsiniz. Filmin başrollerini Sullivan Stapleton, Eva Green, Lena Headey paylaşmaktadır. Filmin yönetmenliğiniyse Noam Murro yapıyor. Filmin konusuysa, Persler ile Atinalılar’ın karşı karşıya geldiği Artemis Savaşıdır, savaş bu filmde karadan denize taşınmıştır. Bu filmin kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ile Atinalı savaşçı Themistoclestur. Xerxes’in, Yunan başkenti Atina’yı ele geçirmesiyle, kanlı bir savaşa giren Atinalılar, iyice dağılmıştır. Artemisia, acımasız ve entrikacı bir Pers ordusu lideridir, yunanlılara olan öfkesi ve nefreti onu8n gözlerini karartmasına ve denizde kan gölü oluşturmasına sebep olmaktadır. Themistocles’in akan bunca kandan sonra kazanamayacağını anlamasıyla, eski rakipleriyle bir araya gelmek zorunda kalır. O rakipler de Spartalı savaşçılardır, her ne kadar onlarla işbirliği yapmak istemese de, mecbur kalmıştır.
Bakalım spartalılar ona yardım edecek mi? Sapartalılar yardım etmeyi kabul etse de bu kaçınılmaz yenilgiden kurtulabilecekler mi? Yunanlıları bekleyen en büyük tehlike daha gelmedi mi? aradığınız tüm cevaplar türkçe dublaj tek parça film sitesinde, sakın bu fırsatı kaçırmayın. Hemen tıklayın ve pişman olmayın. Keyifli seyirler. 300: Rise of an Empire izle filmini hdfilmizlesem.org sunar.

Yorum YapSerinin Diğer Filmleri

Benzer Filmler

HdFilmizlesem | Türkçe Dublaj Full Hd Kaliteli Film izle