Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Apokalipto – Apocalypto 2006 Türkçe Dublaj izle


IMDB:

Yorum yapılmamış

341.810 izlenme

Apokalipto – Apocalypto 2006 Türkçe Dublaj izle

Apokalipto izle

Yönetmenliğini Mel Gibson’un üstlendiği film olan Apokalipto, Macera, Aksiyon ve Dram türlerini içermektedir. Baş rollerini ise Rudy Youngblood, Dalia Hemandez, Raoul Trujillo oynamaktadır. Huzurlu ve barış dolu bir kabile olan Maya uygarlığında bu şekilde hayatlarını sürdürürlerken, saldırıya uğrarlar. Saldırının sebebi ise, Tanrılar’ a kurban etmek üzere köle arayan savaşçıların ortaya attıkları sebeptir.
Jaguar, bu saldırı sırasında hamile karısını ve oğlunu saklamayı başarır. Daha sonra savaşa bu şekilde devam eder. Burada verdiği hayatta kalma savaşını ailesi ve kendisi için başarmak zorundadır. Bunun için canla başla mücadele ederken göz dolduran sahneleri ve diyalogları da es geçmemek gerekir. Apokalipto Türkçe Dublaj Film İzle seçeneği ile yorulmadan izleyebilirsiniz.
Mel Gibson’un başarılı bir şekilde yönettiği filmlerin üçüncüsü olma özelliği taşıyan filmde Maya Uygarlığı’ nı yansıtmak Mel Gibson için çok da kolay olmamıştır. Dönem filmleri bilindiği üzere belli bütçe gerektiren filmlerdir bu özellikleriyle de oldukça yorulan Gibson, film vizyona girmeden gişeden umutlu olduğunu da yorumlarına eklemiştir. Apokalipto Tek Parça Full İzleile orijinal dilde de izleyebileceğiniz film ayrıca sinema eleştirmenlerden de olumlu yanıtlar almıştır.
O dönemin neredeyse birebir yansıtan özellikte olan filmde, trajik olgular ve macera birbirinden ayrılmayı başarmıştır. Bu da şüphesiz yönetmenin başarısıdır. 2007 yılında vizyona giren film o yılki teknolojiye ve az bütçesine göre oldukça kaliteli bir yapım niteliği taşımaktadır. Keyifli Seyirler. Apokalipto Sinema HD İzle seçeneği ile görüntü kalitesini yüksek bir şekilde izlemeniz mümkündür. Apocalypto izle filmini hdfilmizlesem.org sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

HdFilmizlesem | Türkçe Dublaj Full Hd Kaliteli Film izle