Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Baskın 1 – The Raid: Redemption 1 2011 Türkçe Dublaj izle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

986 izlenme

Baskın 1 – The Raid: Redemption 1 2011 Türkçe Dublaj izle

Baskın 1 izle

2011 Yapımı film, aksiyon ve gerilim türü olma özelliği taşır. Serinin ilk filmi olma özelliği taşıyan Baskın, Gareth Evans tarafından yönetilmiştir. Başrolleri ise, Iko Uwavis, Yayan Ruhian, Joe Taslim paylaşmaktadır. Amerika ve Endonezya ortak yapımıdır. Baskın 1 Direk HD İzle özelliği sayesinde ara vermeden izleyebilirsiniz.

Özel bir tim, ülke içindeki huzuru sağlamak için çalışır ve uyuşturucu konusunda aldığı bir ihbara yönelik bir operasyon başlatırlar, binaya kapsamlı bir baskın düzenlenir. Ancak burada beklenmeyen bir durum vardır, apartmanın her katı suçlularla doludur ve bu katiller ve suçlular ile mücadele oldukça zor hale gelir. Çete haline gelen suçlular, bina içine giren timde görevli polisleri binanın içine kilitlerler. Polisleri burada tuzağa düşürürler. Haberin alınmasıyla birlikte örgütlenen suçlular da organize çalışırlar. Burada rehin alınan polislerin büyük bir kısmı acımasızca öldürülür. Birkaç polis kurtulur fakat hayatta kalmaları için bu binanın en yükseğine yani 30 kata tırmanmak durumunda alır. Baskın 1 Online Film İzle ile internetten kolayca izlemeniz mümkündür.

Film aksiyon severler için oldukça güzel bir film. Rehine filmlerinin dışında filmin başında polislerin öldürülmesi sahneleri oldukça iç gıcıklayıcı. Bunun yanı sıra hatta kalan ve yaşamak için çabalayan polislerin ise mücadele vermeleri ve burada geçen sahneler de oldukça başarılır. Bu başarı aynı zamanda başrol oyuncularına da ait bir başarı denilebilir. Serinin ilk filmi olan filmin ikincisi de çekilmiştir. Baskın 1 Türkçe Dublaj 720 p İzle seçeneği de mevcuttur. The Raid: Redemption izle filmini hdfilmizlesem.org sunar.

Yorum YapSerinin Diğer Filmleri

Benzer Filmler

HdFilmizlesem | Türkçe Dublaj Full Hd Kaliteli Film izle