Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti – Dawn of the Planet of the Apes 2014 Türkçe Dublaj izle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

646 izlenme

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti – Dawn of the Planet of the Apes 2014 Türkçe Dublaj izle

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti izle

2014 Yılının Temmuz ayında vizyona giren filmin kadrosunu, Andy Serkis, Jason Clarke, Gary Oldman, Keri Russell, Toby Kebbell, Enrique Murciano oluşturmakta ayrıca yönetmenliğini de Matt Reeves üstlenmiştir. Filmle ilgili tartışmalı senaryo ise Amand Silver ve Rick Jaffa’ya ait. Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti HD İzle seçeneği ile görsel efektleri yüksek kalitede izleme keyfine varabilirsiniz.

Genleri değiştirilen maymun olan Cessar ‘ın kaçışından tam 10 yıl sonra genetik bir evrim geçirerek daha da zekileşmiş ve kendisi gibi akıllı olanlarla bir maymun ordusu kurmuştur. Bu kocaman maymunlar ordusu Cessar önderliğinde, 10 yıl önce yayılan bir virüsten kurtulmayı başaran insan topluğu ile karşı karşıya gelir. İki türden canlının da ortak bir amacı vardır, dünyada egemen olan bir tür halini almak. Bu zorlu mücadele ise hiç de kolay olmayacaktır. Oldukça zor geçen bu günlerde kıran kırana bir mücadele sürüp gider. Maymunlar Cehennemi Direk İzle ile kolayca yüklemesini yapıp izleyebilirsiniz.

Bilindiği gibi maymunlar cehennemi serisinin ilki 1968 yıllarında vizyona girmiş ve o yıllarda oldukça ses getirmiştir. Her devam filmi ise bir öncekinin daha iyisi halini almış nitelikte vizyona girmiştir. Bu film aslında bizi biraz eski bilim kurgu filmlerini hatırlatacak nitelikte olmasının yanı sıra, eskiye göre de bilim kurgunun ne kadar geliştiğinin de apaçık göstergesi halini almıştır. Bilim kurgu severlerin heyecanla beklenen film vizyona girmekte gecikse de beklemeye değmiştir. Şimdiden İyi Seyirler. Maymunlar Cehennemi Türkçe Dublaj HD İzle sayesinde yüksek görüntü kalitesinde izlemeniz mümkündür. Dawn of the Planet of the Apes izle filmini hdfilmizlesem.org sunar.

Yorum YapBenzer Filmler

HdFilmizlesem | Türkçe Dublaj Full Hd Kaliteli Film izle