Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Neşeli Ayaklar 1 – Happy Feet 2006 Türkçe Dublaj izle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

981 izlenme

Neşeli Ayaklar 1 – Happy Feet 2006 Türkçe Dublaj izle

Neşeli Ayaklar 1 izle

Ailecek vakit geçirmek için yapılacak en güzel aktivitelerden biri film izlemektir. Bunun için seçenekler ilk önce çocukluğumuzun kulağında güzel bir melodi bırakacak filmlerdir. Müzikal şeklindeki animasyonlar hem göze hem de kulağa hitap etmektedir. Bu filmde tam bu özelliklerdedir. Filmi izlemek için yapmanız gereken tek şey, film sitelerine girip şu kelimeyi yazabilirsiniz.
Filmi Neşeli Ayaklar Türkçe dublaj izle yazarak daha kolay ve anlaşılır bir şekilde de izleyebilirsiniz. Filmin konusuna gelirsek, Antartika’da yaşayan İmparator penguenlerinin yaşamlarını konu almaktadır. Bu penguenlerin her birinin ruh eşini bulmak ve bulduğunda onu etkilemek, kendine aşık etmek için bir “Kalbe Seslenen Şarkı”sı olmalıdır. Bunun için hepsinin mükemmel şarkı söyleme yeteneğinin olması şarttır. Fakat bir gün bu toplulukta, şarkı söyleyemeyen ve söylemeye çalıştığında da beceremeyen bir penguen dünyaya gelir. Adını Memphis koyarlar. Kahramanımız Memphis oldukça arkadaş canlısı olsa da kimse onunla arkadaş olmak istemez. Oda kendine benzeyen Norma Jean’in oğlu Mumble arkadaşlık etmeye başlar. Mumble da onun gibi dünyanın en kötü şarkıcısıdır. Mempis şarkı söyleyemediği için kendine yeni yetenekler bulma arayışına girer.
Bakalım Mempis aradığı yeteneği bulabilecek midir? Ruh eşini bulduğunda onu sesi ile etkileyemediği için yeni yeteneği ne olacaktır? o eşini etkileyebilecek midir? Hepsinin cevaplarını almak için, Neşeli Ayaklar 1 filmi full hd tek parça izle yaz, eğlenmeye başla. Keyifli seyriler. Happy Feet izle filmini hdfilmizlesem.org sunar.

Yorum Yap



Benzer Filmler

HdFilmizlesem | Türkçe Dublaj Full Hd Kaliteli Film izle